Suplementy diety reklamowane są jako rozwiązania, które są w stanie poprawić nie tylko nasz wygląd zewnętrzny, ale również samopoczucie. Ich liczba systematycznie rośnie, coraz częściej możemy więc usłyszeć o swego rodzaju rankingu popularności preparatów tego typu. Po które z nich sięgamy zatem najczęściej?

Listę suplementów diety cieszących się szczególnym powodzeniem otwierają te, które pomagają w walce z nadmiarem kilogramów. Trudno zresztą dziwić się, że wzbudzają zainteresowanie, ich producenci reklamują je bowiem jako rozwiązania, które: przyspieszają przemianę materii, pozwalają na walkę z nawykiem wieczornego podjadania, eliminują nadmiar wody w organizmie, a nawet ułatwiają pozbywanie się cellulitu.

Wcale nie mniejszą popularnością cieszą się preparaty, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić naszemu organizmowi odpowiednią dawkę żelaza. Reklamy emitowane w mediach przekonują nas o tym, że jego przyswajalność jest coraz mniejsza, a suplementy żelazowe nie tylko poprawiają pamięć i koncentrację, ale również wzmacniają organizm oraz ułatwiają radzenie sobie ze stresem.

Od niedawna modne są również suplementy diety skierowane do mężczyzn, w tym zwłaszcza te, które, zgodnie z zapewnieniami ich producentów, poprawiają witalność, wzmacniają libido i przeciwdziałają problemom z prostatą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *